Sosyal Medya Eğitimi – Twitter’da Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu

Twitter'da Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu

Twitter’da unfallow yapanları takipten çıkarmak için bir çok uygulama ve program vardır. Fakat bu program ve uygulamalardan kötü niyetli olanlar iyi niyetlilere oranla daha fazladır.Peki niyetleri nedir? Twitter’da sizin adınıza DM atmak ve hesabınızda aktif rol oynamak.Bu aktif rol hesap çalmaya kadar gidebilir.

Sizinle paylaşacağım yöntem ile 2.kişiyi devreye sokmadan güvenli bir şekilde unf atabileceksiniz.Size vereceğim güncel twitter kodu ile bu işlemi rahatlıkla yapabileceksiniz.

Takip etmeyenleri takipten çıkarma kodu nasıl çalıştırılır?

İnternet tarayıcımızı açtığımızda geliştirici araçlarına girmeniz gereklidir.Bunun kısa yolu CTRL+ÜST KARAKTER TUŞU+J dir.

Bu kısa yolu yaptığınızda karşınıza console ekranı çıkacaktır.Verdiğim kodu sağ tarafta çıkan console yapıştırıp enter a basın.Enter a basmadan önce Takip Edilenler Listesinde olmanız gerekmektedir.Takip edilenler listesinde kodu çalıştırdığınızda sizi takip etmeyenleri takipten çıkmaya başlayacaktır.Durdurmak istediğinizde sayfayı yenilemeniz yeterlidir. Bu yöntem hile değildir ve tüm uygulama ve programlardan daha güvenilirdir.Twitter kodlarının sık sık güncellemesi ve çalışmaması durumuna istinaden Mintik Platformu’ndan yararlanacağız.MİNTİK,Twitter kodlarının sürekli güncel tutulduğu ve yayınlandığı bir platformdur.Güncel Twitter kodlarının bulunduğu MİNTİK’e girip uygun kodu kopyalayın ve anlattığım gibi uygulayın.MİNTİK’e gitmek için BURAYA tıklayın.

 

Twitter’da takip etmeyenleri takipten çıkarma kodunun yapılışını aşşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Eğitimi – Twitter’da Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu” için 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
Instagram