Sosyal Medya Eğitimi – TweetDeck Nedir?

TweetDeck(Zaman Ayarlı Otomatik Tweet Atma Programı)

Tweet atmaya zamanı olmayan veya aklına gelen tweeti yazıp unutan ve atamayan Twitter kullanıcılarının tercih etmesi gereken TweetDeck‘i tanıtacağım.

Tweetdeck,Twitter‘a bağlı bir internet sitesidir.Yani Twitter çatısı altındadır bu nedenle güvenilirdir.TweetDeck‘e twitter hesabınızla giriş yaptıktan sonra sizi 1 ekranda 3 panel karşılayacak.Panalleri keyfinize göre ayarlayabilirsiniz.Peki nedir bu panaller? Anasayfa,Bildirimler,Mesajlar . Eğer kurumsal bir şirketin sosyal medya hesaplarını kullanıyorsanız veya büyük kitleye hitap ediyorsanız tek ekrandan çoklu panel size göre.Çoklu panel size hem hız kazandıracak hemde her şeyi eş zamanlı takip edebileceksiniz.

İşin özüne gelecek olursak TweetDeck,zaman ayarlı twitler atmanızı sağlamaktadır.Ayarı gayet basittir twitinizi yazıp zaman ayarınızı yapıyorsunuz ve o tarih geldiğinde tweet otomatik olarak atılıyor.Böyle birçok tweet yazıp hesap yönetebilirsiniz.Tüm özel günler için hazırlayacağınız zaman ayarlı twitler hem çalıştığınız şirket için yararlı olacak hem de bireysel olarak ne kadar duyarlı olduğunuzu gösterecek.Örnek panel aşşağıdaki gibidir.

Bizi Twitter'dan Takip Edin

Sormak istediğiniz soruları twitter adresimiz üzerinden sorabilirsiniz.

Sosyal Medya Eğitimi – TweetDeck Nedir?” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
Instagram