GoodTwitter Eklentisi İle Twitter’ı Eski Görünümüne Çevirin

GoodTwitter Eklentisi İle Twitter’ı Eski Görünümüne Çevirin
goodtwitter eklentisi nedir twitter eski gorunum
0

GoodTwitter Eklentisi(Twitter Eski Görünüm)

Twitter’ı eski görünümüne çevirme işlemi sanıldığı kadar zor değildir. GoodTwitter eklentisi ile bu işlem oldukça basittir. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim.

GoodTwitter eklentisi diğer adı ile GoodTwitter plugin, Twitter’ın arayüzünü gören kullanıcılar tarafından sıkça aranmakta. Ayrıca, sadece Chrome’de varlığı bilinen bu eklentinin GoodTwitter Opera ve GoodTwitter Mozilla versiyonları da mevcut.

Twitter, son güncelleme ile mevcut görünümünü yani arayüzünü değiştirdi.Yeni gelen görünüm ile birlikte pek çok özellik de geldi.Çoklu hesap girişi(en fazla 5) ,kişinin zevkine göre renk tercihleri vs.

Bu özellikler birçok kişi tarafından beğenilirken birçok kişi tarafından beğenilmedi.Kimine göre eski görünüm daha işlevliydi , kimine göre daha basit kullanımı vardı.Ama beğenilmemesindeki en büyük sebep Twitter’da kolaylık sağlayan kodların kullanılamamasıydı.Yeni görünüm ile kodları kullanamayan kullanıcılar eski Twitter’ı eski haline nasıl döndürürüz? arayışına girdi. Bunun bir çok yöntemi var kod ile eski haline döndürmek mümkün fakat bu işi hem kola yapabileceğimiz hemde her girdiğimizde eski görünüme sahip olabileceğimiz bir uygulama var.

Yaklaşık 200.000 kişi tarafından tercih edilen GoodTwitter eklentisi Chrome’da çalışıyor.Fakat bu eklentinin, Mozilla Firefox sürümüde mevcut. Verdiğim linkten eklentiyi indirdikten sonra sizden ”şunları yapabilir” diye izin isteyecektir.İzini verdikten sonra eklenti kurulacaktır.Kurulduktan sonra sağ üstte twitter amblemi olacaktır.

Eklentinin çalışması için tarayıcınızı açıp kapatın ve eski görünüme kavuşun.

Google Chrome’a uygun olan GoodTwitter versiyonu :


GoodTwitter CHROME

Mozilla Firefox’a uygun olan GoodTwitter versiyonu :


GoodTwitter MOZİLLA FİREFOX

GoodTwitter eklentisinin kurulumunu aşağıdaki video da bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum yap