Monacoin Nedir?

featured

Monacoin nedir? sorusu, düşük bütçe ile yatırım yapma isteği olan kişiler tarafından aranıyor. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim.

Japonya’da kullanılan kripto para birimidir. Bu para biriminin özelliği ise Japonya’ya ait olması ve Japonya’nın ilk resmi kripto para birimi olmasıdır. Ülkemizde kullanımı olmayan Monacoin, diğer ülkeler tarafından karlı bir yatırım olarak görülmektedir. Japonya’da alışveriş monacoin ile yapılmaya başlanmıştır. Hatta o kadar yayılmıştır ki bazı dükkanlarda ödeme yöntemi olarak monacoin kullanılıyor. Kripto paranın, Japonya menşeili olmasıda kullanıcılara güven vermektedir. Buna bağlı olarak da yatırımlar çığ gibi büyümektedir.

Monacoin Madenciliği Nasıl Yapılır?

Monacoin ile nasıl para kazanılır? sorusunun cevabıdır aslında bu başlık.Ülkemizdeki internet sitelerinde Monacoin ile ilgili yeterli bilgi olmamasından dolayı fazla tercih edilmemektedir fakat iyi bir yatırım olduğu düşünülmektedir. Monacoin madenciliğinin yapılışını çeşitli programlardan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Çeşitli internet sitelerindeki madencilik havuzlarını kullanarak Monacoin madenciliğini yapabilirsiniz.

Eğer; Nvidia ekran kartına sahipseniz Ccminer kullanabilirsiniz. Amd kartına sahipseniz Monacoin madenciliği yapmak istiyorsanız Shminer’den faydalanabilirsiniz.

Daha sonra Bittrex borsasını takip ederek yatırımlarınızı yönlendirebilirsiniz. Tabii ki sadece Bittrex borsası yok. Bleutrade borsası , Bittrex borsası gibi borsalardan da faydalanıp kar marjınızı yükseltebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum yap