Twitter’da Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu

Twitter’da Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu
twitterda takip etmeyenleri takipten çıkarma kodu
0

Twitter kodları, Twitter’in bizlere sunduğu en güzel imkanlardan birisidir. Bu kodlar her konuda kullanılabilir fakat bizler bu kodları daha özel hale getirerek, Twitter’da takip etmeyenleri takipten çıkarma kodu konusuna değineceğiz.

Twitter, dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformları içerisinde yer alıyor. Bu nedenle de kullanıcı bir hayli fazla. Durum böyle olunca etkileşim sayısı da haliyle artıyor. Twitter üzerinden gerçekleştirilen etkileşim sayısı arttıkça da takip ettiğiniz sayı ve takipçi sayınız artıyor. Fakat, her takip ettiğiniz kişi sizi takip etmeyebilir. Veya takip ettikten bir süre sonra takipten çıkabilir. Peki bizler bu durumun tespitini nasıl yapacağız? Twitter takip etmeyenleri silme kodu nedir? Dilerseniz bu soruların cevabına geçelim.

Twitter Unfallow Kodu Nasıl Çalışır?

Twitter kodları kullanılarak takipçi silmek oldukça kolaydır. Öncelikli olarak internet tarayıcınızı açın. Tarayıcınızı açtıktan sonra sağ üst kısımdan geliştirici araçlarını bulun ve tıklayın. Bu işlemin kısa yolu; Ctrl+Üst Karakter Tuşu+J dir.

Belirtmemizde fayda var; takip ettiğiniz listeyi açın. Tüm unf işlemleri bu sayfada olacaktır. Geliştirici araçları açıldığında karşınıza console adında bir ekran çıkacaktır. Yazının sonunda sizlere Twitter unfallow kodu vereceğim. Sizler, bu unfallow kodunu, şu anda karşınıza çıkan console ekranına yapıştırın. Takip edilenler sayfası da açıksa, enter tuşuna basın. Tuşa basmanızla birlikte Twitter’da takibi bırakanlar birer birer silinecektir. Peki Twitter takip etmeyenleri silme kodu ne kadar güvenilirdir? Buyrun bu konuya da değinelim.

Twitter Kodları Güvenilir Midir?

Twitter kodları ile hesabınıza 2.kişi erişmez. Sonuç olarak kodları siz kullanırsınız ve yöneten kişi siz olursunuz. Bu durumda da hesabınızın, çalınma olasılığı yok. Eğer, kod yerine uygulama veya unfallow uygulamaları kullanırsanız, hesabınıza 2.kişiler bağlanabilir. Dolayısıyla hesabınız kötü kişilerin eline geçebilir. Hesabınız çalındıktan sonra adınıza kötü paylaşımlar yapılabilir veya kullanıcı adı değiştirilerek başka kişilere satılabilir. Bu nedenle Twitter hilesiz unfallow kodunu tercih ediyorum.

Tüm bunların sonucunda; Twitter unfallow kodu güvenilirdir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Twitter Takip Etmeyenleri Silme Kodu 2020

Bu başlık altında size kodu vereceğim. Vermiş olduğum bu kodu, console ekranına yapıştırıp kullanablirsiniz. Takip etmeyenleri takipten çıkarma kodu 2020 güncel:

setInterval(function() {
$(“.FollowStatus”).each(function(){
$(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();
});
$(“div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button”).click();
}, 20000);
setInterval(function() {
$(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},5000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},1000);

√ Sorularınız için; https://twitter.com/erelalkan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir