Takip Etmeyeni Bulma Kodu 2021 Güncel

Takip Etmeyeni Bulma Kodu 2021 Güncel
twitter takip etmeyeni bulma kodu 2020
0

Twitter’da Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu

Twitter’da takip etmeyenleri bulma konusunda aranan bazı yöntemler vardır. Twitter takip etmeyenleri silme programı ile yapılmak istenen unflar ve Twitter takip etmeyenleri silme kodu ile yapılmak istenen işlemler vardır. Bu işlemler her ne kadar aynı gibi dursa da farklı işlemlerdir. Dilerseniz daha detaylı bilgi için yazımıza geçelim;

Twitter’da Takip Etmeyenleri Bulma

Twitter’da unfallow yapanları takipten çıkarmak için bir çok uygulama ve program vardır. Fakat bu program ve uygulamalardan kötü niyetli olanlar iyi niyetlilere oranla daha fazladır.Peki niyetleri nedir? Twitter’da sizin adınıza DM atmak ve hesabınızda aktif rol oynamak.Bu aktif rol hesap çalmaya kadar gidebilir.

Sizinle paylaşacağım yöntem ile 2.kişiyi devreye sokmadan güvenli bir şekilde unf atabileceksiniz.Size vereceğim güncel twitter kodu ile bu işlemi rahatlıkla yapabileceksiniz.

Twitter Kodları Nasıl Çalışır?

İnternet tarayıcımızı açtığımızda geliştirici araçlarına girmeniz gereklidir.Bunun kısa yolu CTRL+ÜST KARAKTER TUŞU+J dir.

Bu kısa yolu yaptığınızda karşınıza console ekranı çıkacaktır.Verdiğim kodu sağ tarafta çıkan console yapıştırıp enter a basın. Enter a basmadan önce Takip Edilenler Listesinde olmanız gerekmektedir. Takip edilenler listesinde kodu çalıştırdığınızda sizi takip etmeyenleri takipten çıkmaya başlayacaktır. Durdurmak istediğinizde sayfayı yenilemeniz yeterlidir. Bu yöntem hile değildir ve tüm uygulama ve programlardan daha güvenilirdir. Twitter kodlarının sık sık güncellemesi ve çalışmaması durumuna istinaden Mintik Platformu’ndan yararlanacağız. MİNTİK, Twitter kodlarının sürekli güncel tutulduğu ve yayınlandığı bir platformdur. Güncel Twitter kodlarının bulunduğu MİNTİK’e girip uygun kodu kopyalayın ve anlattığım gibi uygulayın. MİNTİK’e gitmek için BURAYA tıklayın.

Twitter Takip Etmeyenleri Silme Kodu 2020 De Aşşağıdaki Gibidir;

setInterval(function() {
$(".FollowStatus").each(function(){
$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
});
$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},5000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},1000);


Twitter otomatik favori kodu için tıklayınız.

Twitter’da takip etmeyenleri takipten çıkarma kodunun yapılışını aşşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir