Twitter’da Virüs Nasıl Bulaşır ve Nasıl Temizlenir?

Twitter’da Virüs Nasıl Bulaşır ve Nasıl Temizlenir?
0

Twitter’da Virüs nasıl Bulaşır? Nasıl temizlenir? Unfallow Uygulama Alternatifi Yok mu? gibi sorular, istenmeden linklere tıklamış ve profiline  virüs bulaşmış kişiler tarafından sorulan soruların başında geliyor. Bu yayında virüs temizleme nasıl yapılır? bu soru çerçevesinde her şeyi düzelteceğiz.

Son zamanlarda Twitter’ın bitki örtüsü ”kimbakio” ve ”whozii” virüsleridir. Tabi aklınıza gelen ilk sorular kimbakio nedir? whozii nedir? gibi sorulardır. Bu virüsler durduk yere hesaplara bulaşmaz.Kullandığınız unfallow uygulamalarına dikkat edin.Unfallow işini uygulamalara bırakmayın. Unfallow kodunu kullanın.Kod kullanımı linkini aşşağı bırakacağım.Neden unfallow kodu kullanmalısınız? 2.kişilerin olduğu uygulamalara güvenemezsiniz kod,sizi 2.kişiye muhtaç etmez. Son nokta olarak hesabınızı çalmaya kadar gidebilir.”Profilime Bakanlar” diye hesabınızdan twit atanlar elbet bir gün hesabınızı da çalacaktır.Bu kısımda son olarak güvenilir program ismi vereceğim bu program profilinizde yayın yapmaz sadece işini yapar ”Unfallow Today

Kimbakio ve Whozii Virüsleri Nasıl Temizlenir?

Kimbakio virüsü ve Whozii virüsü nasıl temizlenir? Sorusunun cevabına geçelim.

Virüsün bulaştığını fark ettiğiniz an şifrenizi değiştirdiniz fakat işe yaramadı.Virüsü hesaptan kovmadığınız sürece kaç kere değiştirirseniz değiştirin virüs hesabı terk etmeyecektir.Virüsü devre dışı bırakıp ondan sonra şifrenizi değiştirmeniz gerekecek. Bunun için Ayarlar kısmına girin karşınıza gelen panelde Uygulama ve Cihazlara girin daha sonra gelen ekranda bağlı uygulamalar ve bağlı cihazlar olduğunu göreceksiniz. Ne kadar bağlı uygulama varsa erişimi kaldırın ardından bağlı cihazların hepsinden çıkış yapın. Hız kesmeden şifre değiştirme ekranına gidin ve şifrenizi değiştirin.Virüsten eser kalmayacaktır.

Ayarlar > Uygulamalar ve Cihazlar > Bağlı Uygulamalar ve Cihazlar


TAKİP ETMEYENLERİ TAKİPTEN ÇIKMA KODU LİNKİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir