Erel Alkan
Kurucu / Genel Koordinatör

''Seo uyumlu'' dijital sosyal bilimler arşivi oluşturma amacı ile platformu kurdum. Ekip arkadaşlarım ile bu amaca ''Gönüllü'' hizmet ediyoruz. Sosyal bilimler alanında milyonlara ulaşacak bir platform olacağımıza inanıyoruz.

İletişim: erel@sosyologer.com

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi / Sosyoloji Mezunu, Seo Uzmanı.

TwitterInstagramLinkedIn
Rabia Kıvrak
Editör

Başta sosyoloji olmak üzere sosyal bilimler alanında makale yazarı. Dijital platformda sunduğu sosyolojik ve felsefi alandaki içeriklerle alana ilişkin birçok görüş ve düşüncenin tanıtılması için buradayım.

İletişim: rabia.kivrak@sosyologer.com

Uzman Sosyolog

LinkedinInstagram
Hakan Çakmak
Soru-Cevap Sorumlusu

Üniversite tercih döneminde soruları cevaplayarak başladığımız bu süreçte kendi içinde sorulacak onca soru verilecek onca cevabın olmasından dolayı elimizden geldikçe bilgimiz yettikçe burada soruları cevaplamaya devam edeceğiz. 

Sosyolog- Rehber Öğretmen

LinkedinInstagram
Beste Nur Nayki
İçerik Üretici

Merhaba, ben Beste. Doğuş Üniversitesinde sosyoloji bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda da çift anadal programında psikoloji bölümü öğrencisiyim. Sosyal bilimler hakkında okumayı, öğrenmeyi ve araştırma yapmayı çok seviyorum. 

Doğuş Üniversitesi / Sosyoloji - Psikoloji

Yezdan Yedikardeş
İçerik Üretici

Sosyoloji ve Psikoloji mezunuyum. Öğretmen ve aile danışmanıyım. Sosyal bilimler alanına ilgiliyim ve bu alanda profesyonel çalışmalar eşliğinde Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamlamaktayım .

Üsküdar üniversitesi / Uygulamalı Psikoloji Anabilim Dalı

 
 

Emeği Geçenler