Tubitak İş İlanlarını Sitesinden Takip Edin: Tubitak Kariyer

Tubitak İş İlanlarını Sitesinden Takip Edin: Tubitak Kariyer
0

Tubitak çatısı altında olan kurumlara iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız Tubitak Kariyer merkezini kullanabilirsiniz. Tubitak Kariyer Merkezi, kendi kurumlarındaki iş ilanlarını web sitesinde yayınlar ve başvuruları kabul eder. İlanları görmek ve başvurmak için ilk olarak kayıt olmanız gerekir. Kayıt için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Adım 1: İlk olarak buraya tıklayarak Kariyer Tubitak sayfasına giriş yapın ve kayıt işlemlerine başlayın.tubitak kayit kariyer
  • Adım 2: Açılan ekranda ‘’Kullanıcı kayıt’’ ekranında Tc kimlik no, ad, soyad ve baba adı bilgilerini doldurun ‘’Bilgilerimi doğrula’’ seçeneğine tıklayarak ilerleyin.
  • Adım 3: Bir sonraki alanda daha detaylı bilgiler istenecektir. E-posta ve telefon gibi bilgilerinizi girin. Aşağıda ise doğrulama yöntemi belirleyin. Size gelen doğrulama kodunu sisteme girin ve kaydınızı tamamlayın.

tubitak dogrulamaTubitak Kariyer Giriş

tubitak girisTubitak Kariyer giriş için buraya tıklayınız. TC kimlik ve şifre bilgilerini doldurarak sisteme giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra aday araştırmacı, bursiyer gibi ilanları görebilirsiniz.

tubitak is ilanlari

thumbnail
Önerilen Yazı
TRT’de Stajyer ve Mezun İşe Girme Fırsatı: TRT Kariyer Merkezi

İlanlara başvurabilmek için sistem içerisinde sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekir. Sol tarafta bulunan ‘’Özgeçmişim’’ alanında Cv oluşturabilirsiniz. CV oluşturduktan sonra sistem üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

tubitak cv

Tüm bilgileri eksiksiz doldurup başvuru yaptıktan sonra ”Başvurularım” alanından başvurularınızın durumunu takip edebilirsiniz.

basvuru

Keşfedin: TRT Kariyer Merkezi

Founder of Sosyologer

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir