Veacs Doğal Taş Bileklik ve Takı İle Eğitime Destek

Veacs Doğal Taş Bileklik ve Takı İle Eğitime Destek
0

Veacs 2022 yılında Sebahat Beydili tarafından kuruldu. Tılsımlı doğal taşlar ve bu doğal taşlardan yapılan bileklik, kolye ve benzeri aksesuarların tasarımını ve üretimini yapmakta olan Veacs aynı zamanda kendi entegre e-ticaret sistemini kullanmakta ve geliştirmektedir.

Kadın girişimci markası olan Veacs’in kurucusu Sebahat Beydili halk eğitimden aldığı kurs ile doğal taşlara olan tutkusunu keşfetmiştir. Evde hobi olarak başladığı doğal taşlardan yapılmış bileklikleri çevresinde fazlaca ilgi gördüğü ve talep yoğunluğu arttıkça profesyonel bileklik üretimi yapmaya başlamıştır.

Tılsımlı doğal taşlar çeşitlerine göre farklı özellikler içerir ve kişinin ruh haline, psikolojisine ve sağlığına olumlu yönde etki ettiğine inanılır. Düzensiz uyku, kalp ritmi, tansiyon, depresyon ve daha birçok sağlık sorununa olumlu etkisi olduğuna inanılan doğal taşları deneyimleyen müşteriler çok olumlu yorumlar yapmaktadır.

Doğal taşlar sahteciliğinde maalesef ki çok bulunduğu bir sektördür ve aksesuarınızdan gerçekten fayda sağlamak için gerçek doğal taşların bulunduğu ürünleri edinmelisiniz. Doğal taşların gerçek olup olmadığını anlamak için birçok metot bulunmaktadır. Hem güvenilir markalardan alışveriş yapmalı hem de doğal taşların gerçekliğini de test etmelisiniz.

Veacs olarak yalnızca yüksek kalite doğal taşlar ve işinin piri olan üreticiler ile çalıştığımız için müşteri beklentilerine değer veriyoruz, gerçek doğal taş takı üretiyoruz. Müşterilerimizi gerçek doğal taşlar ile buluşturmayı misyon edindik ve fayda sağlamak istediğiniz sağlık sorunlarınız için satın aldığınız doğal taşlardan gerçekten fayda gördüğünüzden emin olmak istiyoruz.  Bu sebeple gönül rahatlığı ile ürünlerimizi test edebilir veya bizden test ettiğimiz doğal taşların videolarını talep edebilirsiniz. Hepsi çok yakında Veacs Youtube kanalında yayınlanacaktır.

Doğal Taş Bileklik Modelleri İle Sosyologer’e Destek

VEACS, eğitimin ve eğitime ilgi duyanların yanındadır. Sosyologer’in eğitimden sapmayan ilerleyişi ve kadrosunun niteliğinden dolayı Veacs, Sosyologer’i tercih etmiştir. Editörler ve içerik üreticilerine gönderilen hediyeler sadece minnettarlık göstergemizdir.

Bundan sonraki süreçte de sosyal sorumluluk projeleri ve eğitime destek, motivasyon amacı ile çalışmalarımızı hızlandıracağız. Eğitime gönül verenlere başarılar diliyoruz. Doğal taş bileklik modelleri için veacs.com’u ziyaret etmeyi unutmayın, esenlikler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir