ELT Ücretli Mi? Danışmak İstiyorum?

Misafir tarafından
19 Mayıs 2023 tarihinde soruldu

Merhabalar, liseden mezun olacağım. Yurt dışında üniversite eğitimi almak istiyorum bunun için de benim ve ailemin sormak istediği şeyler var. Bu firmalar ücretli mi? Örneğin, en fazla bilinen firmalar arasında bulunan ELT danışmanlık ücretli mi? Daha önceden tecrübe eden veya tavsiye vermek isteyen varsa süper olur. Teşekkürler, şimdiden.

1
Üniversite Soruları
Bir Cevap Yaz

Cevaplar (1) 1

  1. Erel AlkanErel Alkan

    Selam dostum. Bu yaştaki vizyonundan dolayı tebrik etmeden geçemeyeceğim. Yurt dışında eğitim almak için aracı olan ELT ücretlidir. Bu tarz eğitim danışmanlık firmaları yıllarca kazandıkları bilgi birikimi ile yurt dışında kabul aldırır ve bunu da doğal olarak gelire çevirir. 

    Ön danışma için ücret istenmez genelde. Daha sonradan iş ciddiye binince ve kabul için çalışmalar başladığında ücret talebi olabilir. ELT yurt dışı eğitim danışmanlık ücreti seçeceğiniz hizmete göre değişir. 500 Dolardan 1500 Dolara kadar sadece aracılık ücreti ödeyebilirsiniz. Bundan fazlası da yıllık olarak eğitim kurumlarına ödenir. Bu ücretler net değildir, elbette değişmiş olabilir veya daha az-fazla olabilir. Detaylı bilgi için ELT ile iletişime geçmenizde fayda var.

    Yaptığım şu yayın çok işinize yarayacak: En İyi Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Firmaları

    0

Senin Cevabın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) olarak işaretlendi.